Наша продукция

Азот рідкий технічний. Азот рідкий в посудині Дьюара

Азот рідкий отримують з атмосферного повітря способом низькотемпературної ректифікації.

Рідкий азот – безбарвна рідина, без запаху, з температурою кипіння 77,35 С при тиску 101,3 кПа і питомим об'ємом 1,239 дм3/кг при температурі 77,35 К і тиску 101,3 кПа. За фізико-хімічними показниками рідкий азот, що випускається нами, відповідає ГОСТ 9293: 2009.

Застосування рідкого азоту

У рідкого азоту чимало сфер застосування. Так, в техніці рідкий азот використовується для кріогенного різання, для охолодження різного устаткування і техніки. Крім того, рідкий азот застосовується в установках пожежогасіння, на складних технічних об'єктах.

Застосовується рідкий азот для глибокої заморозки різних матеріалів, в тому числі органічних, для зберігання клітин, органів і тканин за допомогою кріоконсервації.

Рідкий азот використовується як холодоагент в холодильних установках, а також для отримання азоту газоподібного (методом газифікації).

У медицині рідкий азот використовується для кріотерапії.

Виробництво та продаж рідкого азоту

ТОВ "Білар" здійснює реалізацію від виробника рідкого азоту технічного і рідкого азоту в посудинах Дьюара.

Заявки за обсягом поставки рідкого азоту обумовлюються індивідуально.

Доставка рідкого азоту

Вам потрібна доставка рідкого азоту? Ми забезпечуємо транспортування рідкого азоту в спеціалізованих автоцистернах об'ємом 6 тонн.

При продажу рідкого азоту в посудинах Дьюара здійснюється доставка, а також доставка самовивозом.

Допускається зменшення кількості рідкого азоту внаслідок його випаровування при транспортуванні і зберіганні не більше ніж на 10%.

 
Разработка сайта — СтудияWebus